Kraków

Wrocław

Gdynia

Bydgoszcz

Zielona Góra

Kielce

Szczecin

Gorzów Wielkopolski

Poznań

Office Shoes Kaskada Szczecin

 

W 2011 roku  po 30 latach życie wróciło do Galerii Kaskady. Budynek powstał  w 1889 roku i do 1981 roku funkcjonował jako miejsce spotkań ludności szczecina.  Galeria położona jest  w centrum miasta.
Bliskość dużych arterii drogowych sprawia, że można dotrzeć  do niej aż 8 liniami komunikacji miejskiej. W jej sąsiedztwie można znaleźć takie atrakcje turystyczne jak: Zamek Książąt Pomorskich, Wał Chrobrego. Na trzech kondygnacjach zlokalizowano 140 sklepów. Dla klientów udostępniono 1 000 płatnych  miejsc parkingowych.
 Na poziomie 1 został zlokalizowany sklep Office Shoes.  Sklep znajduje się w sąsiedztwie Saturna oraz blisko strefy z restauracjami. Jest to jeden z największych sklepów Office Shoes w Polsce. Na  150 m2 klienci mogą znaleźć  bardzo duży wybór marek premium takich jak: Blink, Boxfresh, Cat, Converse,Ellesse, Flossy, Gant, Geox, Helly Hansen, Hunter, Ipanema, Kitten, Lacoste, Lauren, Lumberjack, Merrell, Napapijri, New Balance, Polo Ralph Lauren, Rider, Skechers, Timberland, Tommy Hilfiger, Vans, Zaxy.


Sklep bardzo szybko zaskarbił sobie sympatie klientów i już po dwóch latach funkcjonowania ma bardzo wielu sympatyków w Szczecinie i okolicach.

 

 

Office Shoes Kaskada Szczecin
Al. Niepodległości 36 lok. 01-440.
70-404 Szczecin

e-mail: kaskadaoffice@officeshoes.pl
telefon kom.: (+48) 728 927 860


godziny pracy:
poniedziałek-sobota: 09 - 21
niedziela: 10 - 20

X