Zwrot / wymiana

W JAKI SPOSÓB DOKONAĆ WYMIANY?

Aby dokonać wymiany, należy odesłać na adres sklepu internetowego buty w nienaruszonym stanie w terminie do 365 dni*. Do pudełka z butami należy dołączyć dowód zakupu i wypełniony formularz. Jak tylko otrzymamy od Państwa paczkę z dyspozycją wyślemy towar na wymianę.

Martwisz się, że ktoś wykupi Twój rozmiar? Chcesz jeszcze szybciej otrzymać produkt na wymianę? Możesz od razu złożyć i opłacić nowe zamówienie, a niedopasowane buty odesłać do nas jako zwrot. Możesz także bezpłatnie wymienić obuwie w jednym z naszych salonów. Przed udaniem się do sklepu prosimy o sprawdzenie dostępności wybranego modelu i rozmiaru.

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

Mają Państwo prawo zwrócić towar zakupiony w sklepie internetowym w terminie do 365 dni* bez podania przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 365 dni od dnia w którym nastąpiła dostawa.

Zwrot środków jest realizowany za pośrednictwem platformy Przelewy24. Zatem środki zostaną zwrócone na konto (lub kartę), z którego była dokonywana płatność za produkty.
Numer konta na formularzu służy jako pomocnicza forma zwrotu, gdyby nie było możliwe zwrócenie środków przez system Przelewy24.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy odesłać w tym terminie na adres sklepu internetowego buty w nienaruszonym stanie. Do pudełka z butami należy dołączyć dowód zakupu i wypełniony niniejszy formularz. Prosimy o podanie numeru konta, na które ma być zrealizowany przelew za zwrócone obuwie. Sposób dostarczenia zwracanego obuwia jak i jego koszt leżą po Państwa stronie. Zgodnie z regulaminem sklepu aby otrzymać także zwrot poniesionego pierwotnie kosztu dostawy, należy wysłać informację o odstąpieniu od umowy w ciągu ustawowego terminu 14 dni.

*Dodatkowe prawo zwrotu towaru w terminie do 365 dni bez podania przyczyny obowiązuje od 1 listopada 2020 roku.

Produkty kupione w sklepach stacjonarnych nie podlegają zwrotom.

ADRES DO WYSYŁKI

Shoebox Polska Sp. z o.o.
ul. Józefowska 46/7
40-144 Katowice

 

ZWROT ŚRODKÓW

Zgodnie z obowiązującym prawem zwrot środków nastąpi niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 14 dni licząc od daty doręczenia butów do naszego biura.

 

ZAŁĄCZNIK:

Druk odstąpienia od umowy / wymiany: [pdf]

 

X