⭐ FINAL SALE ⭐

Kraków

Warszawa

Katowice

Szczecin

Gdynia

Zielona Góra

Kielce

Gorzów Wielkopolski

Poznań

Office Shoes Focus Mall


 

W 2008 na terenach dawnego zakładu włókienniczego powstała największa galeria handlowa w Zielonej Górze. Jest ona zlokalizowana w pobliżu największych atrakcji  Zielone Góry takich jak Palmiarnia oraz Stare Miasto. Na dwóch kondygnacjach zlokalizowano  112 sklepów. Galeria dysponuje 950  darmowymi miejscami parkingowymi.
Wraz z otwarciem centrum został otwarty sklep Office Shoes.  Jest on zlokalizowany na poziomie 0 i charakteryzuje się dwoma dużymi witrynami zapełnionymi wieloma modelami obuwia. Od samego początku istnienia sklep o powierzchni 80 m2 cieszył się uznaniem klientów w Zielonej Górze.  Dzięki niemu klienci zyskali duży wybór marek  premium takich jak: Birkenstock, Boss, Buffalo, Bull Boxer, Cat, Calvin Klein Jeans, Camper, Converse, Crocs, Gant, Geox, Havaianas, Helly Hansen, Hoka, Ipanema, Karl Lagerfeld, Lacoste, Moon Boot,  Napapijri, New Balance, Polo Ralph Lauren, Rider, Skechers, Timberland, Tommy Hilfiger, Ugg, Vans, Wrangler, Zaxy.

 

Do dziś sklep Office Shoes jest jednym z ulubionych sklepów  klientów którzy szukają markowego obuwia. W listopadzie 2015 roku przeszedł gruntowny remont i został pierwszym polskim sklepem Office Shoes z zupełnie nową aranżacją wnętrza.

 

 

ul. Wrocławska 17 lok.0.46.
65-427 Zielona Góra


e-mail: zielonagora@officeshoes.pl
telefon kom.: (+48) 662 155 676

Godziny pracy:
Poniedziałek - Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela handlowa: 09:00 - 21:00

 

X