Uwaga! Wydłużony czas wysyłki z powodu dużej ilości zamówień!

Kraków

Warszawa

Katowice

Szczecin

Gdynia

Zielona Góra

Kielce

Gorzów Wielkopolski

Poznań

Wrocław

Office Shoes Focus Mall


 

W 2008 na terenach dawnego zakładu włókienniczego powstała największa galeria handlowa w Zielonej Górze. Jest ona zlokalizowana w pobliżu największych atrakcji  Zielone Góry takich jak Palmiarnia oraz Stare Miasto. Na dwóch kondygnacjach zlokalizowano  112 sklepów. Galeria dysponuje 950  darmowymi miejscami parkingowymi.
Wraz z otwarciem centrum został otwarty sklep Office Shoes.  Jest on zlokalizowany na poziomie 0 i charakteryzuje się dwoma dużymi witrynami zapełnionymi wieloma modelami obuwia. Od samego początku istnienia sklep o powierzchni 80 m2 cieszył się uznaniem klientów w Zielonej Górze.  Dzięki niemu klienci zyskali duży wybór marek  premium takich jak: Blink, Boxfresh, Cat, Converse,Ellesse, Flossy, Gant, Geox, Helly Hansen, Hunter, Ipanema, Kitten, Lacoste, Lauren, Lumberjack, Merrell, Napapijri, New Balance, Polo Ralph Lauren, Rider, Skechers, Timberland, Tommy Hilfiger, Vans, Zaxy.

 

Do dziś sklep Office Shoes jest jednym z ulubionych sklepów  klientów którzy szukają markowego obuwia. W listopadzie 2015 roku przeszedł gruntowny remont i został pierwszym polskim sklepem Office Shoes z zupełnie nową aranżacją wnętrza.

 

 

ul. Wrocławska 17 lok.0.46.
65-427 Zielona Góra


e-mail: zielonagora@officeshoes.pl
telefon kom.: (+48) 662 155 676

Godziny pracy:
Poniedziałek - Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela handlowa: 09:00 - 21:00

 

X